Головна мета ракетного удару рф по Україні

Фашистська федерація організувала масований ракетний удар по Україні 9 березня як двигун своєї пропаганди в російському суспільстві, щоб підняти “бойовий” дух російського стада.

На думку аналітиків американського Інституту вивчення війни ISW, незважаючи на те, що масований обстріл України 9 березня став найбільшою повітряною атакою рф у 2023 році, дійсного результату він не має. Американські аналітики вважають, путін поставив конкретне “стратегічне” завдання на 9 березня.

“росіяни, ймовірно, навмисно запустили ракети, які українська система ППО нібито не може перехопити, щоб досягти результатів у російському інформаційному просторі, незважаючи на скорочення запасів таких ракет”, – вважають у ISW.

В ISW зазначають, що в російському інформаційному просторі міністерство агресії рф пояснює свій обстріл України як “відплати за теракти”, маючи на увазі, ймовірно, нібито “вторгнення” до Брянської області 2 березня.

Це, за задумом кремлеорків, мало заспокоїти російські провоєнні та ультранаціоналістичні кола, які вимагали “помсти” від путіна.

російські блогери та пропагандисти критикують путіна за його “промахи” в ракетній атаці і за те, що Україна все ще “не замерзла” у сезон лютого-початку березня.

путін, ймовірно, спробував компенсувати ці випади ще однією невдалою ракетною атакою, подібною тієї, яку рф провела восени 2022 року, використовуючи сучасні ракети, щоб гарантувати шкоду Україні.

Однак російський незалежний інформаційний простір не підтримав ці удари, зазначая, що у кремлю необхідно змінити свій підхід до націлювання з огляду на те, що Україна пристосувалася до встановленої схеми атак на свою теріторію”, – вказують експерти ISW.

WARner

Leave a Reply